Neler Yapıyoruz?

Türkiye’de Elektronik sigara ve ürünlerini orijinal olarak müşterilerimize tedarik etmek, ve sigarayı bırakmanız için elimizden geleni yapıyoruz.

Vizyonumuz

Elektronik sigarayı en ucuz fiyata müşterilere sunmak, Sigarayı bırakmak isteyen herkese ulaşmak, orijinal ve kaliteli ürünler satmak.

Ne Zaman Kurulduk

Firmamız, Türk kullanıcıların orijinal ürünlere kolayca ulaşabilmesini sağlamak için 2016 yılında kurulmuştur. Sitemizde satışta bulunan tüm ürünler firmamız tarafından direk üretici firmalardan ithalatı yapılan orijinal ürünler veya bu ürünlerden oluşturulmuş bileşenlerdir.

What are we doing?

In Turkey we are originally supplying electronic cigarettes and products to our customers, and we do all the marketing for you to quit smoking.

Our Vision

Electronic cigarettes offer the cheapest price for customers to reach out to anyone who wants to quit smoking, to sell original and quality products.

History of the Company

Our company was established in 2013 to ensure that Turkish users can easily access the original products. All products that are sold on our site are products that are legally imported directly from the manufacturer by our firm or components made from these products.

Sizin için ne yapabiliriz?

Çalışma saatleri süresince elektronik sigara ile alakalı, sormuş olduğunuz tüm soruları yanıtlayabilir, aklınızdaki soru işaretleri silebiliriz.

Sitemizde satılan tüm ürünler orijinal olup, barkodları ile sorgulayabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimizi kazanmak için kesinlikle kaliteli ve uyumlu ürünler satmaktayız.

Saat 15:00’a kadar Satın almış olduğunuz ürünler aynı gün kargoya teslim edilmektedir. 15:00’dan sonra gelen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilmektedir.

Siparişinizin son durumu ya da aldığınız ürün hakkında daha detaylı bilgi isterseniz çalışma saatleri boyunca yazmaktan çekinmeyin.

Sigara Tech olarak önceliğimiz müşterilerimiz, en uygun fiyata orijinal ürün alan müşterilerimizden olmak için, alışverişe bugünden başlayın 🙂